19 Ağustos 2016 Cuma

İstanbul parsel no öğrenme

İstanbul için parsel no öğrenmek artık çok kolay. İnternetiniz üstünden rahat bir şekilde parsel numaranızı öğrenebilirsiniz. İstanbul parsel no öğrenmek için basit bir kaç taktik.

İstanbul'da parsel sorgu yaparak arazileriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Parsel sorgu ekranı kullanarak parsel no öğrenmeniz mümkün.

İstanbul'da parsel sorgulama yapacaklar için müthiş bir uygulama var. Bu uygulama bir çok işe yarıyor. Parsel no sorgulama yabiliyorsunuz, adresten parsel sorgulama yapıyorsunuz ve bir çok şekilde kullanabiliyorsunuz. Görüntü değişkiliği de yapabiliyorsunuz.

İstanbul parsel no öğrenmek için ilk önce sol üstte bulunan genel arama motoruna adresi yazınız. Arama butonuna basınız. Altta bu konuda size gerekli bilgi gözükecektir.

Eğer görüntüyü haritadan görmek isterseniz sağ üst köşede bulunan harita görünümü üzerinden farklı görüntüleme yapabilirsiniz. Google uydu, bing uydu, openstreetmap gibi bir çok seçenek bulunuyor. bunlar ile oynayarak görüntüleri değiştiribiliyorsunuz. Ayın zamanda sağ üstte bulunan katmanlar bölümünde ise de daha ayrıtılandırabiliyorsunuz.

İstanbul parsel no öğrenmek için sol üstte bir seçenek daha bulunuyor. Sorgulama butonunun üstünde "Sorgu Panelini Aç" seçeneği bulunuyor. Buraya tıkladığınızda yeni bir sorgulama ekranı çıkıyor. Buradan İstanbul parsel nonuzu öğrenebilirsiniz.

İstanbul parsel no öğrenme
İstanbul parsel no öğrenme

İstanbul parsel no öğrenme

Tüm Türkiye'deki illerin PARSEL SORGULAMAlarını buradan yapabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder